Özellikleri

– Instagram Otomatik Takip Etme
Takip etme özelliği girdiğiniz profilin takipçilerine, paylaşımlarını beğenenlere, etiket ve konum üzerinde yapacağınız arama sonuçlarına göre otomatik olarak sizin ayarlarınız doğrultusunda takip işlemi yapmaktadır. İstediğiniz hızda takip isteği gönderimi yapabilirsiniz. Hız ve toplam yapılacak takip sayısı kullananın yapacağı ayarlara bağlıdır.

– Instagram Otomatik Takip Bırakma
Takip bırakma özelliği sayesinde takip ettikleriniz listesinden en üstten başlayarak alta doğru takip bırakma işlemi yapar. Bununla birlikte dilerseniz sizi takip edenleri takipten çıkmama seçeneğini işaretleyerek onların kalmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz hızda takip bırakma yapabilirsiniz. Hız ve toplam yapılacak takip bırakma sayısı kullananın yapacağı ayarlara bağlıdır.

– Anaayfa Beğeni Özelliği
Anasayfa üzerinde son paylaşılan 25 gönderiyi otomatik olarak beğenmenize yarar. Belirli aralıklarla yeni paylaşımları listesine alabilmek için sayfayı yeniler. İstediğiniz hızda beğeni gönderimi yapabilirsiniz. Hız ve toplam yapılacak beğeni sayısı kullananın yapacağı ayarlara bağlıdır.

– Anasayfa Yorum Yapma
Anasayfa üzerinde son paylaşılan paylaşımların altına sizin belirleyeceğiniz istediğiniz adetteki yorumları karışık olarak yapar. Böylece spama düşme olasılığınız azalarak daha fazla yorum gönderebilirsiniz. * işareti kullanılarak dileğiniz sayıda yorum yapabilirsiniz. İstediğiniz hızda yorum gönderimi yapabilirsiniz. Hız ve toplam yapılacak yorum sayısı kullananın yapacağı ayarlara bağlıdır.

– Otomatik Takip İsteği Kabul Etme
Takip isteklerinizi otomatik olarak kabul etmesini sağlayabilirsiniz.

– Otomatik Takip İsteği Silme
Otomatik olarak yolladığınız takip isteklerini iptal edebilir. Böylece daha fazla kişiye takip isteği gönderebilirsiniz.

– Instagram Çekiliş Yapma
Yorumlar üzerinden çekiliş yapabileceğiniz eklenti yoğun istek üzerine eklendi.

Eklenti Kullanımı
PC – MacOS – Android cihazlar üzerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Chrome – Moziila – Safari Opera tarayıcılarıyla uyumludur. IOS üzerinde çalışmamaktadır. Tampermonkey eklentisi üzerinden çalışmaktadır. Kurulum ve kullanım videosu aşağıdadır.

 

Fiyat için lütfen iletişime geçin.

Skype: techumut@hotmail.com
E-Mail: techumut@gmail.com
üzerinden Instagram hesabınızın ismini ve ödeme yaptığınız banka hesabını bildirerek bana ulaşabilirsiniz. Ortalama olarak 1 saat içerisinde aktif olacak ve kurulum ile ilgili detaylar tarafınıza iletilecektir.
PC – MAC – Android cihazlarda sorunsuz olarak çalışmaktadır. İOS cihazlarda şuanlık çalışmamaktadır.

Kullanım Şartları

  • Cinsellik ve cinselliğe atıfta bulunan görsel, işitsel veya yazılı içerik paylaşma veya paylaşanlara destek olma,
  • Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Türkiye Büyük Millet Meclisini, Devletin askeri ve emniyet teşkilatını aşağılayan paylaşımlarda bulunma,
  • Türkiye Cumhuriyeti Devletinin açıkça karşısında olduğu resmi veya gayriresmi her türlü yerel veya küresel eylem, oluşum veya ideolojiye direkt veya dolaylı olarak destek veren paylaşımlarda bulunma.

Eklentiyi satın aldığınız hesaplardan yukarıdaki eylemlerde bulunulamaz. Şartlara uymayan hesaplar aktif edilmez, aktif edilmişse iptal edilir.

0 CommentsClose Comments

Leave a comment